Telefon: 0212 909 56 60

Başakşehir Arçelik Servisi Hakkımızda

Başakşehir Arçelik Servisi için firmamız, beyaz eşya servisi sektöründe 2005 yılından itibaren beyaz eşya ürünlerine bakım, onarım ve servis hizmeti vermektedir.

Beyaz eşya sektöründe Başakşehir bölgesinde özel beyaz eşya teknik servis olarak hizmet vermekteyiz. Firmamız, beyaz eşya sektöründe doğru ve yerinde adımlarla müşteri ilişkisi kuran, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan ve servis hizmetlerinde son teknolojiyi kullanan firmadır.

Başakşehir Arçelik Teknik Servisi

Başakşehir Arçelik Servisi Hakkımızda

Başakşehir Arçelik Servisi için, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın ve klima gibi beyaz eşya ürünlerine servis hizmeti vermektedir. Garantisi bitmemiş ürünlere servis verilmemektedir.

Müşteri odaklı ve hızlı servis hizmeti veren firmamız beyaz eşyanızın bakım ve onarımı için cihazınızı bulunduğu yerden alıp tamir ve bakımını yaptıktan sonra tekrar cihazınızı sizlere teslim etmektedir. Servis hizmetlerimiz ihtiyacınız olacak tüm donanıma sahiptir. İhtiyaç ve beklentilerinizi karşılamak için servisimiz her zaman yanınızdadır.

Misyon

Beyaz eşya sektöründe beyaz eşya ürünlerinin arıza, bakım ve onarım alanında müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak.

Vizyon

Hedefimiz, beyaz eşya servis sektöründe müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve servis hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmek.